• Aktuality

 • Divadlo PIKL a Dalibor Gondík
  český moderátor, herec, bavič, zpěvák... a bubeník!


  "Léto na Hluboké to jsou prázdniny, divadlo a můj kamarád
  trumpeťák od Gotta Míra Surka se mnou na jevišti
  ve své úplně první divadelní roli!
  Zkrátka srdcové záležitosti... "


 • Na hru Charleyova teta Vás zve Jana Marková Chocholová
  produkce divadla PIKL


  "Chcete vidět producenta Zdeňka Pikla pobíhat
  po jevišti v dámských lodičkách velikosti č. 46?
  Přijďte v létě na nádvoří zámku Hluboká."

 • Divadlo PIKL a Zdeněk Barták autor písní a muzikálů
  Nenapovídej nebo Non stop
  Jedna noc na Karlštejně, Casanova nebo Romeo a Julie
  Byl jednou jeden polda, Policie Modrava nebo Zdivočelá země

  "Divadelní léto rád navštěvuji a letos si nenechám
  Charleyovu tetu na hlubockém zámku ujít!
  Zvu Vás v sobotu 13. srpna i na koncert muzikálových písní
  z mé dílny, které zaznějí v podání herců divadla Pikl!"
 • Diskuze
  • J. Marková Chocholová (chochi) "Dobrý den paní Ambrožová, co se týče představení Charleyova teta, tak do ní pan režisér Skála zahrne...  >> "
  • Jarka Ambrožová "Chtěla bych se zeptat pana Skály, jestli mu nechybí při režii činoherního představení použití pohybových...  >> "
  • Alena (Č. Krumlov) "Pan Gondík mj. uvádí i plesy v Č. Krumlově, je to sympatický moderátor. Na jeho účinkování na Hluboké se...  >> "
  • I. Marková (markovai) "Pamatuji si na vystoupení Miroslava Surky s rozhlasovým swingovým orchestrem v Č. Budějovicích, kde účinkoval...  >> "
  • Kompletní diskuze... >>

Romeo a Julie

09.06.2016 od 20:30
Zámek Liblice

Věčný příběh lásky mladých milenců a nenávisti rodů Monteků a Capuletů podle Williama Shakespeara na nádvoří nejkrásnějšího zámku v Čechách - zámku Hluboká nad Vltavou se představí v jedinečném muzikálovém zpracování hudebního skladatele Zdeňka Bartáka, s texty Eduarda Krečmara, které získalo nejvyšší ocenění Grand Prix za nejlepší muzikálovou hudbu asijského kontinentu roku 2002.
CHARLEYOVA TETA NA KONCI PRVNÍHO DĚJSTVÍ*

Od začátku května aktivně zkoušíme každý pátek, sobotu a neděli a v sobotu 21. 5. 2016 jsme doaranžovali první dějství. Zkoušení je náročné, ale je to krásná práce v úžasném kolektivu a nás velmi těší, že se začíná představení rýsovat. Dokonce se už ukázala Charleyova teta v kostýmu. Máte se určitě na co těšit, vážení diváci.

J. Marková Chocholová (chochi) 24.05.2016

DIVADELNÍ KALEIDOSKOP A STUDNICE VĚDOMOSTI DIVÁKA*

Tento týden věnujeme pár řádek tomu, proč jsme si zde postupně povídali s některými herci. Divadlo je příběh. Odpradávna. A tím větší máme zážitek z každého příběhu, čím víc známe detailů okolo něj. Odpradávna po tom dokonce prahneme. Až půjdeme o prázdninách s rodinami na Charleyovu tetu, měli bychom vědět, kdo je Jevan Brandon-Thomas, kdo Gustav Skála, ale třeba i to, v jakém období a kde se vlastně hra odehrává. Také co se tehdy nosilo, jedlo a pilo. Jak a o čem se mluvilo. A také kdo jsou herci, kteří nás po celou dobu budou bavit. Co mají nebo někdy i...  >>

M. Marek (webmaster) 24.05.2016

ŽIVOT JE JAKO TRUBKA...*

...když do ní nefoukneš, nic z ní nevyjde. Přesně takhle zformuloval svou slavnou větu Luis Armstrong, významný americký trumpetista. Svým fanouškům se několikrát představil také jako herec. Jeho nejznámějším počinem byl určitě film Hello, Dolly! s Barbrou Streisand a Walterem Matthau po boku a za zmínku určitě stojí i Příběh Glenna Millera.

Miroslav Surka je pro změnu významný trumpetista český. Namátkou zkusím vyjmenovat některá jeho angažmá: K. Gott, H. Vondráčková, F. Havlík, G. Brom, F. Slováček, K. Svoboda, M. Rottrová, H. Zagorová nebo kapely: Lucie, Monkey...  >>

M. Marek (webmaster) 12.05.2016