• Aktuality
  • SILVESTR 2016*
   Vážení diváci, již se můžete těšit na SILVESTROVSKÉ PŘEDSTAVENÍ, kdy uvedeme komedii Antonína Procházky, VRAŽDY A NĚŽNOSTI.
  • ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ
   Vážení diváci, bohužel jsme nuceni zrušit představení Poslední doutník konaná 25. a 26. 10. a dále poté Klíče na neděli konaná 9. a...  >>
  • RODINA JE ZÁKLAD STÁTU
   Představení RODINA JE ZÁKLAD STÁTU je v prodeji. Rezervujte vstupenky na úžasnou komedii, která tématicky zapadá do předvánočního času....  >>


 • Na komorní scénu Vás zve Jana Marková Chocholová
  produkce divadla PIKL


  Přijďte do hlubocké Panoramy na hry Rodina je základ státu!
  a Vraždy a něžnosti
 • Diskuze
  • Marková Chocholová "Paní Krůšková, prosím, zavolejte mi tel. 723 480 229. Děkuji, Marková Chocholová, produkce Divadla Pikl."
  • Markéta Mačí (Šímová) "Dobrý den, byli jsme na srpnovém představení Charleyovy tety a zase musím pochválit divadlo Z. Pikla. Víděli...  >> "
  • Krůšková "Dobrý den, mám k prodeji 4 vstupenky na divadelní představení Charleyova teta - 19.8.2016 /20.45/ 8.řada, cena kč...  >> "
  • J. Marková Chocholová (chochi) "Dobrý den paní Samcová. Ano, máte pravdu. O článku s Petrou Karvánkouvou se mluvilo, ale nakonec k jeho...  >> "
  • Kompletní diskuze... >>

Klíče na neděli

09.11.2016 od 19:00
Představení zrušeno

Komedie je o tom, že dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží. Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací a tak brzy zatouží po jediném – dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi.
S EXHIBICIONISMEM SE MUSÍ ČLOVĚK NARODIT, ŘÍKÁ ZDENĚK PIKL*

Zdeněk Pikl plní kulturní scénu Hluboké nad Vltavou díky svému divadlu, které se odehrává na prknech kina Panorama, ale i přímo na zámeckém nádvoří. Divadelní léto láká již 12 let na zámek tisíce diváků z celé České republiky, kteří se letos bavili představením Charleyova teta. Chcete si přečíst celý článek?
Zdroj: http://www.budejckadrbna.cz

J. Marková Chocholová (chochi) 29.09.2016

FOTOGALERIE CHARLEYOVA TETA*

Hlubocké Divadelní léto 2016 je za námi. Děkujeme za Vaši přízeň! Fotky z představení si můžete prohlédnout v naší Fotogalerii výběrem z horního menu webu !

J. Marková Chocholová (chochi) 21.08.2016

S LUKÁŠEM RANDÁKEM NAPŘÍČ HUDEBNÍMI BUDĚJOVICEMI*

Lukáš Randák je v posledních letech nezbytnou součástí všech důležitých akcí, které českobudějovickou hudebně-divadelní scénu doprovázejí. A vlastně nejen českobudějovickou a nejen hudebně-divadelní. Je to všestranně nadaný herec. Dokáže zahrát dramatickou roli, zazpívat muzikálovou a nebrání se ani pohybu s mírnou choreografií. Pravidelně ale také vystupuje jako zpěvák tanečních orchestrů nebo operních sborů krajských či pražských divadel. Nemůže být proto žádným překvapením, že i on patří mezi stálice Divadelního léta na Hluboké. Pro letošní rok...  >>

Redakce (webmaster) 22.04.2016