• Aktuality

 • Divadlo PIKL a Dalibor Gondík
  český moderátor, herec, bavič, zpěvák... a bubeník!


  "Léto na Hluboké to jsou prázdniny, divadlo a můj kamarád
  trumpeťák od Gotta Míra Surka se mnou na jevišti
  ve své úplně první divadelní roli!
  Zkrátka srdcové záležitosti... "


 • Na hru Charleyova teta Vás zve Jana Marková Chocholová
  produkce divadla PIKL


  "Chcete vidět producenta Zdeňka Pikla pobíhat
  po jevišti v dámských lodičkách velikosti č. 46?
  Přijďte v létě na nádvoří zámku Hluboká."

 • Divadlo PIKL a Zdeněk Barták autor písní a muzikálů
  Nenapovídej nebo Non stop
  Jedna noc na Karlštejně, Casanova nebo Romeo a Julie
  Byl jednou jeden polda, Policie Modrava nebo Zdivočelá země

  "Divadelní léto rád navštěvuji a letos si nenechám
  Charleyovu tetu na hlubockém zámku ujít!
  Zvu Vás v sobotu 13. srpna i na koncert muzikálových písní
  z mé dílny, které zaznějí v podání herců divadla Pikl!"
 • Diskuze
  • Alena (Č. Krumlov) "Pan Gondík mj. uvádí i plesy v Č. Krumlově, je to sympatický moderátor. Na jeho účinkování na Hluboké se...  >> "
  • I. Marková (markovai) "Pamatuji si na vystoupení Miroslava Surky s rozhlasovým swingovým orchestrem v Č. Budějovicích, kde účinkoval...  >> "
  • Janina z Prahy (kdysi Musicalnet) "Těším se."
  • J. Marková Chocholová (chochi) "Těšíme se na Vaši návštěvu při Charleyově tetě na nádvoří zámku Hluboká."
  • M. Marek (marekm) "Zcela jsme uvolnili tuto diskuzní rubriku i pro Vaše názory! Napište nám své postřehy!"

Romeo a Julie

09.06.2016 od 20:30
Zámek Liblice

Věčný příběh lásky mladých milenců a nenávisti rodů Monteků a Capuletů podle Williama Shakespeara na nádvoří nejkrásnějšího zámku v Čechách - zámku Hluboká nad Vltavou se představí v jedinečném muzikálovém zpracování hudebního skladatele Zdeňka Bartáka, s texty Eduarda Krečmara, které získalo nejvyšší ocenění Grand Prix za nejlepší muzikálovou hudbu asijského kontinentu roku 2002.
RENESANČNÍ PAVEL ŠTURMA A ZRÁDNÁ TRÁVA*

Ze svaté Piklovo trojice kamarádů Benešová-Randák-Šturma je Pavel asi jediný, o kterém by bulvární tisk neměl co napsat. Nemá trvalé angažmá a mimo hlubockého Divadelního léta není skoro vidět. Já určitě mám co psát. Už na začátku článku ani nevím, co vynechat, aby se text do vymezeného webového prostoru vešel. Pavel mě po celou dobu co se známe, celou svou osobností v dobrém provokuje. To logicky vede k tomu, že ho celou tu dobu sem a tam mírně popichuji. Také jsem se v podobném věku rozhodl preferovat rodinný život a lásku před světskou slávou. A světská sláva...  >>

M. Marek (webmaster) 08.05.2016

ŽIVOT JE JAKO TRUBKA...*

...když do ní nefoukneš, nic z ní nevyjde. Přesně takhle zformuloval svou slavnou větu Luis Armstrong, významný americký trumpetista. Svým fanouškům se několikrát představil také jako herec. Jeho nejznámějším počinem byl určitě film Hello, Dolly! s Barbrou Streisand a Walterem Matthau po boku a za zmínku určitě stojí i Příběh Glenna Millera.

Miroslav Surka je pro změnu významný trumpetista český. Namátkou zkusím vyjmenovat některá jeho angažmá: K. Gott, H. Vondráčková, F. Havlík, G. Brom, F. Slováček, K. Svoboda, M. Rottrová, H. Zagorová nebo kapely: Lucie, Monkey...  >>

M. Marek (webmaster) 12.05.2016

PIKLEM CHRÁNĚNÝ DRUH ZUZANA BENEŠOVÁ*

Zuzaně Benešové byl vložen do vínku hudební talent. Každý, kdo se ale s jakýmkoliv talentem narodí, to má podle mě v zásadě velmi těžké. Je zatížen směsicí pocitů lidí ze svého okolí, zahrnující vše od očekávání až po závist a to o mnoho dříve, než jeho vrstevníci. Není lehké se s tím vyrovnat. Zvlášť, když je člověk vychovávaný v prostředí hodnot, kterým úspěch v šoubyznysu nesahá ani po kotníky.

Už jsem slyšel mnoho o tom, co Zuzka v branži má a nemá dělat a jak to má dělat. Sám jsem po každém jejím vystoupení inklinoval k podobným...  >>

M. Marek (webmaster) 01.05.2016