• Aktuality


 • Na komorní scénu Vás zve Jana Marková Chocholová
  produkce divadla PIKL


  Přijďte do hlubocké Panoramy na hry Poslední doutník,
  Klíče na neděli a Rodina je základ státu!
 • Diskuze
  • Marková Chocholová "Paní Krůšková, prosím, zavolejte mi tel. 723 480 229. Děkuji, Marková Chocholová, produkce Divadla Pikl."
  • Markéta Mačí (Šímová) "Dobrý den, byli jsme na srpnovém představení Charleyovy tety a zase musím pochválit divadlo Z. Pikla. Víděli...  >> "
  • Krůšková "Dobrý den, mám k prodeji 4 vstupenky na divadelní představení Charleyova teta - 19.8.2016 /20.45/ 8.řada, cena kč...  >> "
  • J. Marková Chocholová (chochi) "Dobrý den paní Samcová. Ano, máte pravdu. O článku s Petrou Karvánkouvou se mluvilo, ale nakonec k jeho...  >> "
  • Kompletní diskuze... >>

Poslední doutník

26.10.2016 od 19:00
Představení zrušeno

Poslední doutník má pikantní příchuť: nejenže dotvrzuje známé rčení , že "láska kvete v každém věku", ale současně demonstruje, že erotika není jen výsadou mládí.
S EXHIBICIONISMEM SE MUSÍ ČLOVĚK NARODIT, ŘÍKÁ ZDENĚK PIKL*

Zdeněk Pikl plní kulturní scénu Hluboké nad Vltavou díky svému divadlu, které se odehrává na prknech kina Panorama, ale i přímo na zámeckém nádvoří. Divadelní léto láká již 12 let na zámek tisíce diváků z celé České republiky, kteří se letos bavili představením Charleyova teta. Chcete si přečíst celý článek?
Zdroj: http://www.budejckadrbna.cz

J. Marková Chocholová (chochi) 29.09.2016

FOTOGALERIE CHARLEYOVA TETA*

Hlubocké Divadelní léto 2016 je za námi. Děkujeme za Vaši přízeň! Fotky z představení si můžete prohlédnout v naší Fotogalerii výběrem z horního menu webu !

J. Marková Chocholová (chochi) 21.08.2016

S LUKÁŠEM RANDÁKEM NAPŘÍČ HUDEBNÍMI BUDĚJOVICEMI*

Lukáš Randák je v posledních letech nezbytnou součástí všech důležitých akcí, které českobudějovickou hudebně-divadelní scénu doprovázejí. A vlastně nejen českobudějovickou a nejen hudebně-divadelní. Je to všestranně nadaný herec. Dokáže zahrát dramatickou roli, zazpívat muzikálovou a nebrání se ani pohybu s mírnou choreografií. Pravidelně ale také vystupuje jako zpěvák tanečních orchestrů nebo operních sborů krajských či pražských divadel. Nemůže být proto žádným překvapením, že i on patří mezi stálice Divadelního léta na Hluboké. Pro letošní rok...  >>

Redakce (webmaster) 22.04.2016